Uitslag Grote Clubactie 2018

Woensdag 12 december is de trekking geweest van de Grote Clubactie. Allereerst alle lotenkopers HARTELIJK DANK voor het ondersteunen van onze club. Ook alle lotenverkopers willen we natuurlijk bedanken voor hun inzet om deze actie tot een succes te maken.

In totaal werden er 565 loten verkocht door onze leden aan familie, vrienden, buren en kennissen. Opvallend was de inzet van de jongste kinderen (en hun ouders). De Kangoeroes (nu F) verkochten gemiddeld 20 loten. Bij de D-tjes was dat 15 loten per kind. Uitschieters waren Fabijan Kardux (51 loten) en Emily van Dien (34 loten). De A deed het ook nog best goed met 10 loten. En het gemiddelde van de Senioren (die meededen) was 5 loten. In totaal heeft deze actie voor onze vereniging weer zo’n € 1.300,= opgebracht en wij zijn heel blij met dit prachtige resultaat.

Nogmaals bedankt allemaal.

Leni, Jeannette en Sari


Leuk weetje
Bij ZKV zijn 5 prijzen gevallen! Helaas is er, in verband met de AVG, niet bekend gemaakt wie deze prijswinnaars zijn.

Kijk snel op je lot of bankafschrift of je een prijs gewonnen hebt.

Bekijk de uitslag (PDF) Controleer hier je loten